Hea lugeja!

Kutsun Sind 6. mail 2021 kell 11.00-12.15 osalema tasuta veebiseminaril “Iga vestlus on uus võimalus”, kus mina ja Katrin Oblikas räägime tänasest ja homsest läbi neuroteaduse prisma.

Tasuta veebiseminar: Iga vestlus on uus võimalus

Tänaseks oleme eriolukorraga peaaegu harjunud, aga nüüd tuleb sellest väljuda. Siiski, teadmatus ja ärevus ei kao niisama kuhugi…

Tänasel päeval  on juhtidel vaja iga inimese maksimaalset energiat ja ajupotentsiaali, et edasi liikuda ning uus hoog sisse saada.

Seminari fookus on sellel, mida peaksid juhid praeguses olukorras tegema, et taaskäivitada ennast ja oma inimesed. Kuidas saavutada seda, et pealtnäha lootusetus olukorras püsiks mõistus selgena ning inimesed jõuaksid uute ideede ja lahendusteni. Tugineme neuroteadusele, mille faktipõhine lähenemine on paljudel firmadel aidanud ehitada edukaid tegevusmudeleid.

Räägime:

  • Kuidas meie aju käitub tänases olukorras?
  • Mis on sotsiaalne oht ja mida see tähendab meie potentsiaalile?
  • Mis on peegelneuronid ja nende ülesanne?
  • Millised on vestluste erinevad tasemed ja kuidas vestlused on seotud meie potentsiaaliga?
  • Kuidas juhtida iseenda meeleseisundit?
  • Kuidas juhtide teiste meeleseisundit ja jõuda koosloome vestlusteni?

Huvi korral registreeri ennast 👉 https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_H0Th9onBRX-Mjcr6–R_oA  

 Ruti Einpalu on coach ja koolitaja, varasemalt mitmekülgse kogemusega tippjuht. Ta on töötanud juhina Hansapangas, Draamateatris. Ta on Eestisse toonud suhtlemistreeningute “vanaisa” Thomas Gordoni meetodid ning käivitanud Rahvusvahelise Arvo Pärdi Keskuse. Ruti on omandanud Erickson College International’i lahenduskeskse coachi ja meeskondliku coachi sertifikaadi ning omab ICF (International Coach Federation) akrediteeringut PCC. Ruti on töötanud 14 aastat koolitajana ja coachina.

Katrin Oblikas on  saanud 15-aastase juhtide ja rahvusvaheliste meeskondade coachingu ning globaalse haardega ettevõtete käivitamise ja strateegilise juhtimise kogemuse Mars Inc.-i coachi ja koolitaja, Royal Canini Baltikumi tegevjuhina ja globaalse HR meeskonna liikmena. Katrin on omandanud AoEC Senior Practitioner Diploma juhtimiscoachingus ja International Systemic Team Coaching sertifikaadi meeskondlikus coachingus ning C-IQ ( Conversational Intelligence )coachingusertifikaadi neuroteadusel põhineval lähenemisel juhtimisvestlustele.

Katrinit ja Rutit ühendab ühine huvi neuroteaduse ja coachingu vastu ja nad on head koostööpartnerid.