Coaching

Mis on coaching?

Personaalne coaching on arenguprotsess, mis aitab saavutada isiklikke ja tööalaseid eesmärke. Coach aitab Sul realiseerida oma potentsiaali ja leida oma tee olles tähelepanelik kaaslane ja keskendudes positiivsetele aspektidele – eesmärgid, unistused, tugevused ja potentsiaal.

Coachingus on palju inspiratsiooni ja kindlust, sest kui Sa saad kontakti sellega, mida Sa tahad ja mis on oluline, siis avab see Sinu enda sees nii palju uksi, et kõike jagub küllaga.

Coaching sobib

Coaching saab Sind toetada, kui teed muutusi oma töös või isiklikus elus, kui otsid selgust ja vajad värskust.

Coaching aitab Sul juhtida ennast ja oma suhteid, hoida fookust ja mõista oma sisemist motivatsiooni.

Coaching toetab siis, kui vajad enesekindlust ja suunda, kuhu edasi.

Coachi näol saad endale hoopis teistsuguse vestluspartneri.

Edasiviiv protsess

Muutused võtavad aega ja seetõttu toimub coaching kokkusaamiste seeriatena poole aasta kuni aasta vältel. Kohtumiste arv kujuneb vastavalt vajadusele, tavaliselt 8 – 12. Kohtumise pikkus samuti vastavalt vajadusele, poolteist tundi kuni kaks.

Coaching hoiab olulist valgusvihus uskudes, et see, millele sa tähelepanu pöörad, see hakkab sinu elus kasvama.

Kui usud, et kõik on võimalik, siis see nii ka on.

TIIMCOACHING

Töö meeskondadega on eriliselt tore. Eriti kui õnnestub tutvuda meeskonna vaimuga. Võib juhtuda, et teda pole ammu nähtud.

Meeskonna coaching e. tiimcoaching aitabki meeskonnal jõuda tänasest olukorrast soovitud eesmärkideni. Tiimcoaching tegeleb meeskonna jaoks hetkel aktuaalsete teemadega, otsides üles meeskonna tugevused ja rakendades need eesmärgi teenistusse.

Tiimcoaching arendab tiimisiseseid suhteid, aitab meeskonnal jõudsalt liikuda koostööfaasi poole ja kiirendab sünergia teket.

Coaching ja jalutuskäik

Oled märganud, et mõne tähtsa telefonikõne ajal tõused püsti ja hakkad ringi kõndima? Teed seda suure tõenäosusega sellepärast, et intuitiivselt tunned, et seistes on sul rohkem energiat.

Ka coaching koos jalutuskäiguga võib sind üllatada ja anda hoopis teise vaatenurga.

Kõigele lisaks saad täis 10,000 sammu! Ja mida veel tahta. Tule ja proovi!

Tee esimene samm ja tule coachingusse!