Hea külaline!

Aitäh, et minu uksele koputasid ja sisse astusid. Saame lähemalt tuttavaks.

Minu kogemus

Olen töötanud tippjuhina Hansapangas ja Draamateatris ja olnud Arvo Pärdi Keskuse sünni juures selle esimese juhina ja partnerina Pärdi perekonnale. Minu juhitee pikkus on 14 aastat.

Olen sertifitseeritud suhtlemistreener (SELFII ja Gordon Training Int). Olen Eestisse toonud Gordoni suhtlemistreeningute meetodi ja suhtlemistehnikate arendamine on minu kirg.

Olen lahenduskeskne coach ja meeskonna coach (Erickson College Int) ning oman rahvusvahelist ICF coachide akrediteeringut tasemel PCC. Olen töötanud 18 aastat koolitajana ja 7 aastat coachina toetudes neuroleadershipi põhimõtetele. Viimastel aastatel olen keskendunud õppimise neurobioloogilisele alusele.

Olen töötanud EAS-i juures alustavate ettevõtjate mentorina 5 aastat. Olen ICF Estonia asutajaliige ja Mentorite Koja juhatuse liige.

Minu soov

Ma soovin, et juhid oleksid eelkõige inimesed ja alles siis tulemuste „äratoojad“. Ma usun, et keskendumine inimestele hoiab meie kõigi tervist, pakub rõõmu ja motivatsiooni ja teeb parema tulemuse.

Mulle on oluline, et see suur osa meie elust, mille me veedame tööd tehes, oleks mõttekas ja tähenduslik. Ja juhtidest sõltub siin palju. Ma soovin, et inimesed julgeksid iseendaks saada ja jääda. Ja need ülesanded on iga päev ikka uuesti meie ees.

Olen töötanud lähedalt koos Arvo Pärdi ja tema perega. Usun, et elus pole midagi juhuslikku. Ja et elus on peale horisontaalsete mõõtmete ka vertikaalsed mõõtmed just nagu Pärdi muusikas. Vertikaalne mõõde on igaühe südameasi.

Blogist

Juba mõned head aastad kirjutan ma blogi. Kirjutades lihtsaid juhtimisalaseid lugusid, otsin salamisi ka laiemat tähendust. Ma kirjutan ainult siis, kui tekib inspiratsioon. Kui sa tahad teada, kas me sobime, siis loe minu mõtteid.