Päris põnev on teada, mis juhtub meiega ja mis toimub meie ajus, kui keegi pragab, teeb kriitikat või saadab meie suunas hinnanguid.

Samamoodi, mis toimub meie ajus, kui keegi päriselt kuulab meid.

Aktiivsel kuulamisel on võluvägi ja selle läbi saab juhtida nii teise osapoole tundeid kui ka iseenda tundeid. Vaatame seda nii täiskasvanud inimese kui ka lapse vaatevinklist.

Esmaspäeval, 12.märtsil kell 16.30 – 18.00 korraldab Perekeskus Sina ja Mina loengu Lastekirjanduse keskuses, kus ma räägin lapsevanemaks olemise keerukuse argipäevast neuroteaduse valguses.

Tutvu lisainfoga Facebooki ürituse lehel – https://www.facebook.com/events/2036993379875348/

 

Perekeskus Sina ja Mina kirjutab minust nii:

Kuna Ruti Einpalu on coach ja koolitaja, siis pole see lihtsalt loeng, vaid terve väike maailm täis praktilisi näiteid ja nõuandeid. Avalikke loenguid teeb meie perekeskuse asutaja Ruti väga harva, seega on see ainulaadne võimalus tema säravast esinemisest osa saada!

Ruti on 4 lapse ema. Peale neljanda lapse sündi (2003) sai temast Perekeskuse Sina ja Mina asutaja ja Gordoni perekooli maaletooja. Ruti ütleb, et tema lapsed on talle olnud kõige suuremaks motiiviks, et saada paremaks inimeseks, endasse vaadata ja areneda.

Täna on Ruti coach ja koolitaja. Ta on keskendunud tööle äriorganisatsioonidega. Ruti sooviks on aidata kaasa paremale juhtimisele ja juhtide arengule. Ruti ütleb, et arenguprotsess on siis õnnestunud, kui kõik osapooled on lisaks juhtimisvõimekuse tõusule saanud ka paremaks inimeseks.